Asszisztensek: Egon Bereuter, Markus Mayr (osztrák)

Olympiakos: Nikopolidis; Pantos, Antzas, Julio César, Zewlakow; Stoltidis, Djordjevic (Belluschi 76.), Torosidis, Galletti (Leonardo 83.), Ledesma; Kovacevic.
Cserék: Sifakis, Nunez, Leonardo, Patsatzoglou, Belluschi, Sisic, Mitroglou.

Sárga lap: Alex (35.), Belletti (56.), Makelele (63.)

Chelsea: Cech; Belletti, Alex, Carvalho, A.Cole; Essien, Makelele (c), Ballack (Lampard 86.); J.Cole (Anelka 75.), Drogba, Malouda (Kalou 75.)
Cserék: Cudicini, Terry, Mikel Obi, Lampard, Wright-Phillips, Kalou, Anelka.
Vezetőedző: Avram Grant

Összefoglaló:

90' Belluschi kapott sárga lapot.
90' A. Cole kapott sárga lapot a Zewlakowval szembeni szabálytalansága miatt.
  89' Essien 35 méteres jobb lábas lövése szállt kapu mellé.
  88' Nunez távoli lövését hárított Cech.
86' Ballack helyett Lampard állt be a vendégeknél. A hazaiak is cseréltek Kovacsevics helyett Nunez szállt be.
  85' Ballack lőtt 20 méterről balról bal lábbal kapura, Nikopolidisz védett.
83' Galletti helyett Leonardo állt be a hazaiaknál.
  80' Anelka lőtt a bal oldalról 20 méterről bal lábbal kapu mellé.
76' A hazaiak is cseréltek Djordjevics helyett Belluschi állt be.
75' Kettős csere a vendégeknél J. Cole helyett Anelka, míg Malouda helyett Kalou folytatja a játékot.
  71' Malouda lőtt 25 méterről jobbal a bal oldalról mellé.
  65' Djordjevics adott középre, a tizenhatoson belül Galletti 12 méterről kapásból jobb lábbal a jobb kapufa mellé lőtt.
63' Makelele kapott sárga lapot vitatkozáért.
  56' Djordjevics lőtt ballal 25 méterről a bal oldalról kapura, Cech védett.
56' Belletti kapott sárga lapot a Sztoltidisszal szemben elkövetett szabálytalansága miatt.
  52' Andzasz szabálytalankodott Drogbával a bal oldalon, a szabadrúgást Malouda végezte el, de a rövid sarok elől Djordjevics felszabadított.
  47' Malouda lőtt 21 méterről a bal oldalról jobb lábbal a bal kapufa mellé.
46' Elkezdődött a második félidő.
45' Vége az első félidőnek.
  42' Belletti végzett el a jobb oldalról jobb lábbal szabadrúgást, labdjára Ballack érkezett középen, de 12 méterről, középről a bal kapufa mellé fejelt.
  40' Makelele lőtt 36 méterről jobb lábbal jobb kapufa mellé.
35' Alex szabálytalankodott Ledesmával szemben, amiért a játékvezetőtől sárga lapot kapott.
  31' Drogba lőtt 20 méterről jobbról jobb lábbal kapura, Nikopolidisz védett.
  30' Belletti adott be a bal oldalról, labdájára Essien érkezett, de 12 méteres középről leadott fejese kapu fölé szállt.
  29' Djordevics végzett el a jobb oldalról szögletet, amelyre Sztoltidisz érkezett a rövid oldalon, de 13 méterről leadott fejese a bal sarok mellett hagyta el a játékteret.
  16' Malouda 23 méteres bal oldalról leadott jobb lábas lövését Nikopolidisz hatástalanította.
  14' Pantos lőtt 22 méterről jobb lábbal kapura a bal oldalról, labdája azonban csapattársáról Kovacsevicsről az alapvonalon túlra pattant.
  5' Galletti szúrta 32 méterről jobb lábbal kapura a labdát, amely Essienről szögletre vágódott.
  1 Essien bal lábas 23 méteres lövése suhant el a jobb sarok mellett.
1' Elkezdődött a találkozó.
    A görög csapat legutóbbi tíz hazai kupamérkőzéséből ötöt elveszített és mindössze kettőt nyert meg, ugyanakkor négy mérkőzés óta veretlen a Karaiszkakisz-stadionban. Ezzel szemben a Chelsea vendégként legutóbbi tizenegy BL-mérkőzéséből csak kettőt veszített el, ötöt pedig megnyert, ráadásul az elmúlt négy találkozóján még gólt sem kapott a legrangosabb európai kupasorozatban.